BOTOLIFT

L'amore Bona Dea Botolift, ürün formülü zengin bileşenlerden oluşmaktadır.  Mükemmel dengelenmiş yüksek ve düşük moleküler ağırlıklı HA kombinasyonu içermektedir.  Yüksek molekül ağırlıklı HA; cilde yüzeyde etki ederek nemlendirici etki sağlarken, Düşük molekül ağırlıklı HA; cilt altında kolajen sentezini uyararak yeniden yapılandırma sağlar. Böylelikle cildin hem dışarıdan hem içeriden desteklenmesini sağlar.  Sıkılaştırıcı lifting etki sağlayan güçlü bir peptit kombinasyonuylada, Botulinum toksin benzeri bir etki göstererek kas kasılmalarını azaltır, güçlü bir lifting sağlar. Mevcut kırışıklıkların derinleşmesini durdurur, yeni kırışıklıkların oluşumunu engeller ve azaltır. İçerdiği vitamin mineral ve amino asitler sayesinde de cilt tonunu eşitler, pürüzsüz canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlar. 

HYALURONİK ASİT (HA)

İnsan vücudunda bulunan, cildimizin yapısının ana bileşenlerinden biridir. HA cildimizin doğal nemlendiricisidir. HA cildin nemini sağlayan su molekülleriyle bağlanarak cildin sıkılığını sağlar. Zamanla vücudumuzda bulunan
HA üreminin yavaşlamasıyla cildimiz nemini kaybetmeye başlar ve cildimizde sarkma ve kırışıklıklar oluşmaya başlar.

DOĞAL SONUÇLAR

%100 İtalya’da üretilmiş kalite ve yeniliğin garantisi haline gelen kozmetik markası “BOTOLIFT” Yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için ideal yenileyici etkiye sahip yaşlanma karşıtı bakımı.

Sodium Hyaluronate: Yüksek ve düşük molekül ağırlıklı 2 p hyaluronik asit içerir.

Acetyl Octapepde-3: Kırışıklık karşı etkiye sahip bir oktapepr. Bu oktapept yüz kaslarının kasılmasından kaynaklanan kırışıklıkların görünümünü en aza indirir. Nöronal uyarılabilirliği ile kas kasılmasını azalr. İnce çizgilerin ve ifade çizgilerinin giderilmesine yardımcı olur.

Acetyl Hexapepde-30 ve Arginine: Kas kasılmasını en aza indirmek ve ifade çizgilerini azaltmak için agrin bağlanma bölgesinde MuSK'nin rekabetçi bir antagonis olarak hareket ederek post-sinapk agrin/MuSK yolu üzerinde etkili olan pept çözelsidir.

Pentapepde-18: Enkefalinlerin doğal yolunu taklit eden, ifade çizgileri üzerinde etkili bir pentapepr. Kas kasılmasını azalr ve kırışıklık oluşumunu önler. Özellikle alın bölgesi ve göz çevresindeki kırışıklıkları azaltmak için kullanılır. 'Aqua, Acetyl Hexapepde-8, Caprylyl Glycol' ile sinerji içinde kullanılır.

Acetyl Hexapepde-8: Güçlü bir kolajen oluşturucu,yaşlanmayı önleyen önemli bir an-aging bileşenidir. Argireline olarakta adlandırılır. Temel görevi; Cildin sinir hücreleri ile kas hücreleri arasındaki bağlanyı durdurmak olan bu pept, kasların kasılmasını sağlayan Aselkolin miktarına etki ederek, kas kasılmalarını azalr.
Kırışıklık karşı bir etki sağlar.

Niacinamide (Vitamin B3): Erken yaşlanma belirlerini önler. Cilt aydınlacı, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur ve melanin oluşumunu engeller. Cildin yüzeyine ulaşarak UV hasarından korur. İlhaplı cilt sorunlarının tedavisinde kullanılır.

Panthenol (Vitamin B5): Cildi yaşrmaya ve iyileşrmeye yardımcı olur. Cildin daha derin katmanlarına nüfuz eği ve orada suyu sabitlediği için cildin daha iyi nemlenmesini sağlar, cildi daha elask ve sıkı hale gerir. Hücre onarımı ve cilt nemlendirmede önemli rol oynar. Yara iyileşmesini destekler ve an- enflamatuar etkisi vardır.

Glycerin: Nemlendirme özelliği ile cildi nemli tutar, kırışıklıkları ve çatlakları önlemeye yardımcı olur. İyileşrici özelliği vardır. Cileki mat görünümü giderir, cilde aydınlık verir. Glycine, Proline, Hydroxyproline amino asitlerini içerir. Kolajeni oluşturan ana amino asitlerdir. Bu amino asitler Nemlendirici etkiye sahipr ve fibroblast sentezine katkıda bulunur.

Mineraller: Sodium Chloride, Potassium Chloride, Calcium Chloride.

BOTOLIFT, hastaların kendilerine güvenlerini arttıran ve iyi hissetmelerini sağlayan bir antiaging ürünüdür.

İÇERİK: Aqua, Sodium Hyaluronate (high and low moleculer weight), Caprylyl Glycol, Glycerin, Acetyl Octapepde-3, Pentapepde-18, Acetyl Hexapepde-30, Glycine, Proline, Arginine,
Acetyl Hexapepde-8,Niacinamide, Panthenol, Hydroxyproline, Calcium Chloride, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

 

Botolift; cilt sarkması, ifade çizgileri ve ince kırışıklıkların görünümünü onarmak için önerilir. Sıkılaşmış, yenilenmiş ve canlanmış bir cilt sağlar.

Uygulama Alanları: Tüm Yüz, Boyun ve Dekolte.

 

Diğer Ürünler

Bizimle iletişime geçebilirsiniz!