Hakkımızda

932-hakkimizda.jpg

Bona Dea Estetik; güzel yürekli, işini severek yapan kişilerden oluşan deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmayı seven gelecekte de kalitenin adresi olmayı sürdürecek bir girişimdir.

Sektörden gelen bilgi birikimleri ve deneyimleriyle, en yeni teknolojileri sahiplenen, anlayışıyla müşterilerine çözüm ortağı olmuştur.

16 senelik sektör tecrübesiyle sizlerle oluşturduğumuz güvene dayanarak bu alana yatırım yaparak sizleri en iyi ve güvenilir ürünlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Çalışma hayatında sağlamış olduğumuz güven ve iş birliğine bu alanda da devam edeceğimize inanıyoruz. Sizin gibi değerli insanlarla bu alanda hep daha iyisi için güzel adımlarla ilerleyeceğiz.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı'nın kurallarına uyan, Bakanlıktan onaylı ürünleriyle diğerlerinden ayrılmaktadır. Bununla birlikte ürünlerimiz sadece sağlık sektöründeki profesyoneller tarafından kullanılması sağlanmaktadır. 

Bona Dea Estetik, dermokozmetik sektöründe dünyadaki en yeni teknoloji ve uygulamaları takip eden, ortaklarına karşı güvenilir ve %100 Türk sermayeli bir kuruluştur.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz!